На цій картині зображен чоловік, який щось хоче записати(можливо поет).
Скоріше за все на картині Тарас Григорович Шевченко. Цей портрет намалював Леонід Литвин.
Гость
На цій картині зображений Тарас Григорович Шевченко. Він знаходиться на засланні в Окремому Оренбурзькому корпусі рядовим солдатом «під суворим наглядом із забороною писати й малювати». Він записує свої короткі вірші у "Захалявну книжечку".