Опишіть пристрої, що використовуються у вашому домашньому комп*ютері та їх використанння) СРОЧНО НА ЗАВТРА, ПОМОГИТЕ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Екран використовуеться для сприйняття видео графики .Принтер для печати файловю.Флешка для записи даних на неї.Винчестер накопитель памяти. Клавиатура для набора тексту и мишка для натискання на скроль.