Опишите концерт, на который вы ходили, или видели по телевизору (10 предложений на английском)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The concert was wonderful.I felt inspired and it was so wonderful to feel!All enjoyed the concert in the 2nd room there was even better.All jumped for joy.Only 1 room...Was different.But I being in the 2nd hall.Well I was lucky.The concert would be wonderful!