Оповідання :Батько колючка та його гніздечко Який характер у батька-колючки? Назви другорядних персонажів цієї казки Яка їхня роль у казці? Придумай и запиши за змістом казки два три будьяких запитання Що в цій казці правда? Щ...

Оповідання :Батько колючка та його гніздечко Який характер у батька-колючки? Назви другорядних персонажів цієї казки Яка їхня роль у казці? Придумай и запиши за змістом казки два три будьяких запитання Що в цій казці правда? Що в цій казці вигадка? Чим сподобалося тобі казка?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
батька колючка и все вроде бы больше ничего