Оповідання на вільну тему

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На вiльну тему можно скласти будь-яке оповiдання. Ну наприклад про свою сiм*ю чи друзiв.Дивлячись який обсяг тобi потрiбен. Ми живемо з родиною у мирi та злагодi,маэмо добрi стосунки мiж собою.Моя ненька i батько дуже люблять нас(брат,сестра) та пiклуються.Одного разу наша родина виiхала (на рiчку,пiкнiк),було дуже весело та цiкаво.Ми грали в веселi iгри та були задоволенi гарячею кавою увечерi.Менi подобаэться також гуляти iз своiми друзями.(Опиши ще якусь ситуацiю). Моя сім'я  Моя сім'я - жаданий скарб,  Той найцінніший діамант  І найпрекрасніший смарагд,  Який від злого збережу,  І до добра я піднесу.  Мама.Це моє серце.  Така ніжність,доброта,  Терпіння й неземна  Краса - усе це є,  Усе ввібралось у мою  Неньку заховалось.  Тато.Моя душа.Любов  До краю прищепив і  До природи відродив  Та нові обрії відкрив.  Бабусі.Мої руки і терпіння.  Мої учительки старі,  Мої голубки вічно молоді.  Дідусі.Мій розум.  Мої патріоти,невпинні,  Ви трудяги, до роботи.  А брат - це світ,що є  Довкола,i це часточка  Мене самої.  Мої ви любі,дорогі!  Люблю вас більше  За життя.  Прошу у Бога я спасіння,  Добробуту і розуміння,  Всього найкращого для вас!
Гость
Моя улюблена пора - літо.Влітку ми завжди їздимо на море з сімьєю,на морі безліч цікавого:друзі,іграшки та розваги.Там завжди можна відпочити від напружених днів у школі.Я гадаю що всі діти ждуть цієї пори тому,що влітку можна попоїсти не мало морозива,покупатись в холодненьнькій водичці та побігати на теплому сонечку.Літо най яскравіше та веселіше з усіх пір року.