Орфограчний практикум Записати слова, розкриваючи дужки. Пояснити їх правопис. (Не)мов(би), а(би), що(б), все(таки), (через)те(що), ні(би), (з)по(між), дарма(що), (за)те, я...

Орфограчний практикум Записати слова, розкриваючи дужки. Пояснити їх правопис. (Не)мов(би), а(би), що(б), все(таки), (через)те(що), ні(би), (з)по(між), дарма(що), (за)те, як(що), (незважаючи)на(те)що, так(що), із(за), (мов)би(то), як(би), (про)те, хто(небудь), тому(що), (для)того(щоб), (ні)як, що(й) срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
немовби, аби, щоб, все-таки, через те що, ніби, з-поміж, дарма що, зате, якщо, незважаючи на те, що, так що , із-за, мовби-то, якби, проте, хто-небудь, тому що, для того щоб, ніяк , що й