Основа піраміди ромб з гострим кутом а і більшою діагонадллю d. Усі бічні грані піраміди нахилені до площини основи під кутом сігма. Знайти об"єм піраміди

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Об'єм = 1/3 Площа основи * висота в ромбі АВСД О - перетин діагоналей ОР перпендикуляр ВС М - вершина піраміди ОР= д/2 * синус а/2 ОС= д/2 * тангенс а/2 МО=ОР/тангенс сігма=(д/2 * синус а/2) / тангенс сигма Площа ромба=1/2 ВД * АС = 1/2 д в квадраті * тангенс а/2 об'єм=(д в кубі * тангенс а/2 * синус а/2) / 12*тенгенс сигма