Основи прямокутної трапеції дорівнюють 26 і 36 см а більша її діагональ є бісектрисою гострого кута знайдіть периметр трапеції Основи прямокутного трикутника дорівнюють 2 і 10 см а бічні сторони відносяться як 3:5 знайдіть пери...
Основи прямокутної трапеції дорівнюють 26 і 36 см а більша її діагональ є бісектрисою гострого кута знайдіть периметр трапеції
Основи прямокутного трикутника дорівнюють 2 і 10 см а бічні сторони відносяться як 3:5 знайдіть периметр
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Обозначим прямоугольную трапецию как ABCD, где BC = 26 cм, а AD = 36 см. Поскольку DB - биссектриса, то < CDB =