Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 8 см і 18 см точка віддалена від кожної сторони трапеції на 10 см знайдіть відстань від ціїє точки до площини трапеції

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перпендикулярність прямих і площин у просторі виявилися перпендикулярними. Знайдіть довжину від­ різка АС.601. У трикутнику АВС (АС = 90°), АС = 10 м, ВС = 18 м. Трикутник зігнули по медіані СМ так, що площини (АСМ) і (ВСМ) стали перпендикулярними.