Особливості клімату Північної Америки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Основні кліматотвірні чинники !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПЖ ПОМОГИТЕ ЗАВТРА КОНТРОЛЬНА !!!!!!!...

Особливості клімату Північної Америки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Основні кліматотвірні чинники !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПЖ ПОМОГИТЕ ЗАВТРА КОНТРОЛЬНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДАМ 30Балов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ТІЛЬКИ НОРМАЛЬНО НАПИСАТИ А НЕ З ІНТЕРНЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
через значну витягнустісь , материк північна Америка лежить у всіх кліматичних поясах крім екваторіального. Вітри : від північного полюсу й до полярного кола панують стокові вітри , зі східної частини материка - західне перенесення.