Останнім часом для виготовлення годинників використовують пластмаси.Чому вони замінюють метал?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найголовнішою проблемою сьогодення є проблема ресурсо забезпеченості. з метою економіі корисних копал виробники годингиків переходять на інші види сировини для виготовлення своіх товарів. З економічноі точки зору, пдастмаси набагато дешевщі за метал, а з практичноі різні види пластмас мають більшу стійкість до механічних пошкоджень.