Ответить легко, а баллов дам много!!раскройте скобки2.He ....................................(already/come).He is in the room now.3.Я никогда его не видел.I ......................................(never/see) him.4.Я не видел его...

Ответить легко, а баллов дам много!! раскройте скобки 2.He ....................................(already/come). He is in the room now. 3.Я никогда его не видел. I ......................................(never/see) him. 4.Я не видел его сегодня. I ..................(not/see)him today. 5.I .................(not/see) him yesterday. 6. Я не видел его на этой неделе. I................(not/see) him this week.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
He come. Heis in the room. I never see him I don't see him today. I doesn't saw him yesterday. I see him this week.
Гость
Я то же самое хотела ответить,вообщем тот же ответ!