Ответьне на 5 тестовых вопросов если не сложно8. Знайдіть складносурядне речення, у якому прості речення поєднані протиставним сполучником. А. Біосфера є не лише сферою існування живої матерії, а й планетарним середовищем. Б. Н...

Ответьне на 5 тестовых вопросов если не сложно 8. Знайдіть складносурядне речення, у якому прості речення поєднані протиставним сполучником. А. Біосфера є не лише сферою існування живої матерії, а й планетарним середовищем. Б. Не бійтесь заглядати у словник: це пишний яр , а не сумне провалля. В. Остап із Соломією сіли під вербою, але їм не говорилось. Г. А море знай собі гуляє, і не кипить, і не горить. 9. Виділіть складносурядне речення, у якому прості речення поєднані розділовим сполучником. А. То вітерець дихне по ниві, то коник в житі засюрчить, то бджілка радісно здобутком, злетівши з квітки, задзижчить. Б. То день, то ніч сіяють над землею, і час кудись на крилах поспішає. В. Хліборобові було й жито хлюпне в душу, і льон у ній зацвіте, і жайворонок полоскоче, і перепілка зів’є гніздечко. Г. Хай будуть сад, і дерево крислате, і кіт-воркіт, і ще багато див. 10. Виділіть речення, яке не є складносурядним. А. Чи блищить ріка глибока, чи шумить під вітром сад, чи рум’янить вітер щоки в молодесеньких дівчат. Б. І знову чи то снилося, чи виділося насправді. Г. Уночі важко було вгадати, чи є близько від цього місця велика оселя. 11. Виділіть складносурядне речення, частини якого – односкладні речення . А. Колона машин мчить униз, і багряні гори розступаються, як живі, даючи дорогу. Б. Не рад козак журитися, так серденько ниє. В. Можна вибрать друга і по духу брата, та не можна рідну матір вибирати. Г. Надворі вже був день, але крізь густу мряку годі було на кілька кроків людей пізнати. 12. Визначте, у якому складносурядному реченні замість коми краще вжити тире. А. Минуло чимало років, і крила поважчали: не зносять так уже легенько на хмари. Б. Сонце пече неймовірно, але в густому вільшанику волого, приємно пахне кропивою. В. Край берега, у затишку, прив’язані човни; а три верби схилилися, мов журяться вони. Г. Зміясті вигинаються дороги, і сонце коням падає під ноги.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8. Знайдіть складносурядне речення, у якому прості речення поєднані протиставним сполучником.- В 9-А 10-Г 11-В 12-А