Ответьте на вопросы How often do you go to the cinema ? Who do you usually go there with ? What kind of films do you prefer to watch ? How much money are you ready to pay for the ticket? What kind of improvement would you like ...

Ответьте на вопросы How often do you go to the cinema ? Who do you usually go there with ? What kind of films do you prefer to watch ? How much money are you ready to pay for the ticket? What kind of improvement would you like to see in our Cinemas ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I go to the movies very rarely. I predpochetayu to watch a movie kitchen. I'm willing to pay for Belet 1000. I want to a movie's quality.