Озаглавить и задать три вопроса к тексту+ перевод если можно. Помогите, пожалуйста Менің отбасымда қолөнермен айналысатын адамдар бар. Олар – әжем мен әкем. Әжем 70 жасқа келсе де, ине мен жібін қолынан тастамайды. Ол қошқармү...

Озаглавить и задать три вопроса к тексту+ перевод если можно. Помогите, пожалуйста Менің отбасымда қолөнермен айналысатын адамдар бар. Олар – әжем мен әкем. Әжем 70 жасқа келсе де, ине мен жібін қолынан тастамайды. Ол қошқармүйіз, түйетабан, өркеш сияқты ою-өрнектерді әдемі етіп жасайды. Біздің үйдегі көрпелер мен жастықтар әжемнің қолымен жасалған. Ал әкем зергерлік бұйымдар жасайды. Ұлттық өнерді дамытып жатқан өз отбасымды мақтан етемін.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"қолөнер" 1. Сенин отбасында колөнермен айналысатын адамдар барма? 2. Олар кімдер?  3. Кандай қолөнер түрімен айналысады?