Паралельно осі циліндра радіус ,якого дорівнює 8 см в твірна 12 см,проведено переріз.Діагональ перерізу=20 см.Зн відстань від циліндра до площини перерізу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть диагональ сечения d, а высота цилиндра Н Находим ширину а прямоугольника в сечении цилиндра: а = √(d²-H²) = √(400-144) = √256 =16 см, то есть это диаметр. Відповідь: відстань від осі циліндра до площини перерізу дорівнює 0 см.