Пасажирський реактивний літак ТУ-104 пролітає над містом за 1 хв. Визначте довжину міста в напрямі польоту літака . якщо його швидкість 840 км/год

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пассажирский реактивный самолет Ту-104 пролетает над городом за 1 мин. Найдите длину города в направлении полета самолета, если его скорость 840 км/ч. Дано: t = 1 мин                                    Решение:          v = 840 км/ч                    -------------------------------                t = 1 мин = 1/60 ч  Найти: S = ?                           S = v*t = 840 * 1/60 = 14 (км) Ответ: Длина города в направлении полета самолета 14 км