Паспорт пісні Максим , козак Залізняк : Назва пісні , Рід , Жанр , Тема , Ідея , Образи , Художні засоби .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Максим, козак Залізняк ліро-епічний твір історична пісня зображення героїчної боротьби гайдамаків під проводом Максима Залізняка проти польської шляхти ідея:уславлення героїчної боротьби проти поневолення художні засоби: епітети, постійні епітети, метефора, порівняння, гіпербола, пестливі слова, риторичні оклики, рефрен, анафора