ПАЖАЛУСТА ПАМАГИТЕ Писат сачинени англиски мой клас сами хароши я учюс 4 класс и 21 школа нам 28 учиника я дружу все учиником очен люблю мой клас наш клас находилос 1 этаж нам это годум давали нови клас сами хароши и крассива ...

ПАЖАЛУСТА ПАМАГИТЕ Писат сачинени англиски мой клас сами хароши я учюс 4 класс и 21 школа нам 28 учиника я дружу все учиником очен люблю мой клас наш клас находилос 1 этаж нам это годум давали нови клас сами хароши и крассива нам класум ес многи цвиточка наши стули и столи нови я очен люблю мой школ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My class is very good. Im in class four  and twenty one school. We have twenty-eight students. I make friends all students so love me class. our class is on the 1st floor. This year we were given the new class. New class very good and beatiful. There are a lot of flowers. Our chairs and tables new. I love my school!