Перебудуйте речення так , щоб означення не відокремлювалися 1. В мілкій траві вор

Перебудуйте речення так , щоб означення не відокремлювалися 1. В мілкій траві ворушаться сліди веселих ніг, сполоханих дощем 2. Її маленька постать, облита м’якою зеленуватою тінню акацій, була незвичайно граціозна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В мілкій траві ворушаться сліди веселих, сполоханих дощем ніг. Її м'якенька, облита м'якою зеленуватою тінню акацій постать була незвичайно граціозна.