Перебудувати подані речення на речення ускладнені відокремленим означеннями Будинок, який збудували минулого року, вирізнявся з-поміж інших. Одр...

Перебудувати подані речення на речення ускладнені відокремленим означеннями Будинок, який збудували минулого року, вирізнявся з-поміж інших. Одр...Перебудувати подані речення на речення ускладнені відокремленим означеннями Будинок, який збудували минулого року, вирізнявся з-поміж інших. Одразу за кінотеатром широка, рівна велосипеда доріжка повертає праворуч.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Будинок,  збудований минулого року, вирізнявся з-поміж інших. Одразу за кінотеатром велосипеда доріжка, широка, рівна,  повертає праворуч.