Перебудувати складне сполучникове речення на безсполучникове речення: 1. Коли в листопаді небо заплаче, то слідом за дощем і зима прийде. 2. Коли вода наллє арик сповна, то й до палацу побіжить вона. 3. Розум без книги, що пта...

Перебудувати складне сполучникове речення на безсполучникове речення: 1. Коли в листопаді небо заплаче, то слідом за дощем і зима прийде. 2. Коли вода наллє арик сповна, то й до палацу побіжить вона. 3. Розум без книги, що птах без крил. 4. Гляне, наче холодною водою зіллє. 5. Вітер дерева нагинає, а правда народ піднімає. 6. Як прийде весна золота, щастя загляне в вікно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. В листопаді небо заплаче - слідом за дощем і зима прийде. 2. Вода наллє арик сповна - до палацу побіжить вона. 3. Розум без книги - птах без крил. 4. Гляне:  холодною водою зіллє. 5. Вітер дерева нагинає - правда народ піднімає. 6. Прийде весна золота - щастя загляне в вікно.