Перебудуйте односкладні неозначено-особові речення на двоскладні Магазин зачиняють о 20-й годині. Навесні на клумбах висадили квіти. Батьків викликали до школи. У пресі повідомили про наближення буревію. Комбайнерам вивезуть об...

Перебудуйте односкладні неозначено-особові речення на двоскладні Магазин зачиняють о 20-й годині. Навесні на клумбах висадили квіти. Батьків викликали до школи. У пресі повідомили про наближення буревію. Комбайнерам вивезуть обід у поле. У нашому селі журавлів називають веселиками. Помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вони зачиняють магазин о 20-й годині. На весні на клумбах діти висадили квіти. Вчителі викликали батьків до школи. У прессі метеорологи повідомили про наближення буревію. Комбайнерам вивезуть обід у поле їхні близькі люди. Діти у нашому селі журавлів називають веселиками.