Перебудуйте подані речення на заперечні ... зразок Цей факт нічим не пітвержений 1. Факт пітверженій 2. Пройзд сплачений 3. Таєьниці разгадані 4. речі розкидані 5. питаня виришене

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
проїзд не сплачений ці таємниці не були розгадані ці речі не розкидані це питання не вирішене не знаю чи правильно на 100%