Записати транскрипцією слова: криворіжці, принісши, безчестя, зшити, з джерела, радишся, у ложці, дивишся, дужче, розшукати , братство, ходжу, раджу, воджу, бджола, підживлення, нагородження, приїжджати, кукурудза, дзвінок, над...

Записати транскрипцією слова: криворіжці, принісши, безчестя, зшити, з джерела, радишся, у ложці, дивишся, дужче, розшукати , братство, ходжу, раджу, воджу, бджола, підживлення, нагородження, приїжджати, кукурудза, дзвінок, надзвичайний, підземний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
не понятно на пиши по другому