ПЕРЕБУДУЙТЕ РЕЧЕННЯ НА СКЛАДНОПІДРЯДНІ З ПІДРЯДНИМИ ПРИЧИНИ. 1) Наташі дали відпустку по хворобі 2) Кошеня зі страху заліз на дерево 3) Через запізнення я не міг зрозуміти пояснення вчителя 4) З поваги до матері я промовчав 5) ...

ПЕРЕБУДУЙТЕ РЕЧЕННЯ НА СКЛАДНОПІДРЯДНІ З ПІДРЯДНИМИ ПРИЧИНИ. 1) Наташі дали відпустку по хворобі 2) Кошеня зі страху заліз на дерево 3) Через запізнення я не міг зрозуміти пояснення вчителя 4) З поваги до матері я промовчав 5) Завдяки допомозі друзів я зумів прийняти правильне рішення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наташі дали відпустку , тому що вона захворіла . Кошеня залізло на дерево , тому що воно злякалось. Я не міг зрозуміти пояснення вчителя , бо запізнився . Я промовчав , тому що поважаю матір. Я зумів прийняти правильне рішення ,тому що мої друзі допомогли мені.