Перебудуйте речення, замінюючи особові дієслова дієприкметниками. Підкресліть дієприкметники як члени речення: 1.Торт прикрасили свіжими вишнями. 2. Змокли від роси квіти. 3. Стіл застелили полотняною скатертиною. 4.Пожовкли ві...

Перебудуйте речення, замінюючи особові дієслова дієприкметниками. Підкресліть дієприкметники як члени речення: 1.Торт прикрасили свіжими вишнями. 2. Змокли від роси квіти. 3. Стіл застелили полотняною скатертиною. 4.Пожовкли від спеки трави.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Торт прикрашений свіжими вишнями. 2. Змоклі від роми квіти 3. Стіл застелений полотняною скатертиною 4. Пожовклі від спеки трави.