Перебудуйте речення ,замінюючи особові дієслова дієприкметниками, ТОРТ ПРИКРАСИЛИ СВІЖИМИ ВИШНЯМИ ---------------------------------------------------------------------- ЗМОКЛИ ВІД РОСИ КВІТИ ------------------------------------...
Перебудуйте речення ,замінюючи особові дієслова дієприкметниками,
ТОРТ ПРИКРАСИЛИ СВІЖИМИ ВИШНЯМИ
----------------------------------------------------------------------
ЗМОКЛИ ВІД РОСИ КВІТИ
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Квіти, змоклі від роси, стояли, схиливши голови.
Свіжими вишнями був прикрашений торт.