Перебудуйте речення,замінивши підрядні частини дієприкметниковим чи дієприслівниковим зворотом: Хмари,які нависли над обрієм,здавалися важкими і суворими. Коли купуєте продукти харчування,обовязково перевіряйте дату виготовлення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хмари,навислі на обрієм,здавалися важкими і суворими. Купуючи продукти харчування,обов*язково перевіряйте дату виготовлення.