Перед тим як виповнити це завдання потрiбно прочитати твiр Олега БУЦЕНЯ"Кмiтливий горобець" завдання:склади ланцюжки з дибраних тексту слiв,якi означають:рухи синичок-......;рухи горобця-............

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рухи синичок - пiдлетiла, почепилась. Рухи горобця - йiсть, по(-)спiшаэ.   О мой бог...Это-же ДПА...сколько лет, сколько зим О_о