Переформулюй питання так, щоб воно починалося зі слів "На скільки більше...". ЗадачаЗа 6 хвилин через кран у ванну наливається 54 л води, а через отвір виливається 42 л води. Скільки літрів води залишається у ванні щохвилини?

Переформулюй питання так, щоб воно починалося зі слів "На скільки більше...". Задача За 6 хвилин через кран у ванну наливається 54 л води, а через отвір виливається 42 л води. Скільки літрів води залишається у ванні щохвилини?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на сколько больше в ванну наливается воды чем выливется?