Переказ по плану казки Пригоди Тама Сойера План 1. Як називаеться книга її автор.

Переказ по плану казки Пригоди Тама Сойера План 1. Як називаеться книга її автор. 2. На яку тему цей твір. 3. Хто холовний герої. 4. Короткий сюжет. 5.Головна думка твору. 6. Що найбільше привернуло мою увагу ( Сподобалося). 7. Чому ця книга є улюбленою, що для мене в ній цінне?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Марк Твен повiсть " Пригоди Тома Сойера" 2.Веселе дитинство. 3. Головний герой Том Сойер 4.Думаю сюжет можешь сам. 5.Дiти - квiти або найкраще дитинство,хитрiсть дiтей. 6.Мою увагу найбiльше первернуло