Перекладіть німецькою мовою. Він пише листа, книгу, статтю, історію міста, відповідь. Вона розповідає подрузі, батькові, студентові, другові, матері, декану, синові, дочці, братові. Книга цікава. Авто гарне. Де мій зошит? Ця су...

Перекладіть німецькою мовою. Він пише листа, книгу, статтю, історію міста, відповідь. Вона розповідає подрузі, батькові, студентові, другові, матері, декану, синові, дочці, братові. Книга цікава. Авто гарне. Де мій зошит? Ця сукня зручна?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Er schreibt,  einen Brief, ein Buch, einen Artikel, die Stadtgeschichte , eine Antwort.  Sie erzählt der Freundin, dem Vater, den Studenten, einem Freund, der Mutter, dem Dekan,  dem Sohn, der Tochter, dem Bruder Ein іnteressantes Buch- цікава книга Ein Buch ist interessant –книга цікава, ein gutes Auto – гарне авто. Еin Auto ist gut – авто гарне.  Wo ist mein Schreibheft? Dieses Kleid ist bequem?