Перекладіть українською мо¬вою, порівняйте написання в обох мовах. Выполнитьсегодня, седьмой день, маленькаяслезинка, летнегоотдыха, синий лен, третьейпары, встретиться с товарищем, прислушаться к совету, студент стоит, ученики...

Перекладіть українською мо¬вою, порівняйте написання в обох мовах. Выполнитьсегодня, седьмой день, маленькаяслезинка, летнегоотдыха, синий лен, третьейпары, встретиться с товарищем, прислушаться к совету, студент стоит, ученики волнуются, КрайнегоСевера, воинскаячасть, имя и отчество, друзьявстречаются, меньшинствоизбирателей, жи¬вописнаяместность.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Виконати сьогодні, сьомий день, маленька сльозинка, літнього вшдпочинку, синій льон, третьої пари, зустрінимося з товаришем, прислухатися до поради, студент стоїть, учні хвилюються, Крайньої Півночі, війскова частина, им'я та по батькові, друзі зустрічаються, меншість виборців, живописна місцевість