Перекласти потрібно. заключення скажу, займати участок, відложити засідання, відповідати по бажанню, поїхав по призначенню, позорити колектив

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Займати території ,відкласти засідання,відповідати за власним бажанням,поїхав за призначенням,в заключення скажу,ганьбити колектив ,потрібно перекласти ( не знаю)