Перепеши предложения используй гденадозаглавные буквы january febriary december are winter months.- i like may and october.- what month do you like?-august. they skate on synda...

Перепеши предложения используй гденадозаглавные буквы january febriary december are winter months.- i like may and october.- what month do you like?-august. they skate on syndays and saturdays.-
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
January, February, December are Winter months. I like May and October. -What month do you like? - August. They skate on Sundays and Saturdays.