Переписати, визначити вставні слова, сс, вставлені речення та звертання. Поставит?

Переписати, визначити вставні слова, сс, вставлені речення та звертання. Поставит?? розділові знаки. Мамо про що ти мовчиш? (П.Перебийніс.) Через дітей не раз бува болить і серце й голова. (Олександр Олесь.) Людино Яка ти глибока людино Всі таємниці Всесвіту схоже в твоїй таїні. (М.Самійленко.)Я залюбки скидаю капелюх перед твоєю мудрістю Людино. (Д.Луценко.) Здається все б у пісню перелив. (Б.Грінченко.) Я не з вами обережні я півнеба розсотав. (П.Перебийніс.) В далекім о браття кохані од мене ви краї та душу свою я із вашими щиро єднаю. (Б.Грінченко.) Сьогодні певне буде гарний день. (В.Моруга.) Справді наче легше грудям. (Олександр Олесь.) А може спомин – це далекий вирій? (Л.Костенко.) Щастя здавалось злетіло на землю. (Олександр Олесь.) А заноси молодечі вже чинить нам не до речі. (Б.Олійник.) В кімнаті Катя. Отже сміх і гомін. (М.Доленго.) Цвіте роса можливо вже остання. (В.Моруга.) Забери свої марення темряво! (Л.Віценя.) Бридка примаро швидше нас покинь! (М.Доленго.) Гей розлетись думок почварних зграє! (Д.Павличко.) Попер..ду прослалось в..рсти чотири а можливо п’ять. (Л.Дмитерко.) А це ж далеко верст, мабу..ь із п’ять. (Л.Костенко.) Виявля..т..ся ще можу я радіть радіть радіти! (М.Рильський.) Якби мій дід у плахту вбрався то мабуть бабою б назвався. (Л.Боровиковський.) В дідовій хаті і я нівроку ріс як дубок на людську мороку. (А.Малишко.) Виявилось можна з меншими втратами дійти до мети. (М.Доленго.)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мамо,(звертання) про що ти мовчиш? (П.Перебийніс.) Через дітей не раз ,бува,(вставне сл.)болить і серце й голова. (Олександр Олесь.) Людино! Яка ти глибока, людино!(зверт) Всі таємниці Всесвіту,схоже,в твоїй таїні. (М.Самійленко.)Я залюбки скидаю капелюх перед твоєю мудрістю ,Людино (зверт). (Д.Луценко.) Здається,(вставне) все б у пісню перелив. (Б.Грінченко.) Я не з вами, обережні , (зверт.)я півнеба розсотав. (П.Перебийніс.) В далекім, о браття кохані ,(зверт)од мене ви краї та душу свою я із вашими щиро єднаю. (Б.Грінченко.) Сьогодні ,певне, (вставне сл.)буде гарний день. (В.Моруга.) Справді, (вставне)наче легше грудям. (Олександр Олесь.) А може,(вставне) спомин – це далекий вирій? (Л.Костенко.) Щастя, здавалось,(вставне) злетіло на землю. (Олександр Олесь). В кімнаті Катя. Отже,(вставне) сміх і гомін. (М.Доленго.) Цвіте роса,можливо,(вставне)вже остання. (В.Моруга.) Забери свої марення, темряво! (Звертання)(Л.Віценя.) Бридка примаро,(зверт.) швидше нас покинь! (М.Доленго.) Гей,розлетись, думок почварних зграє!(зверт.) (гей-вигук) (Д.Павличко.) Попер..Еду прослалось вЕ..рсти чотири, а можливо,(вставне) п’ять. (Л.Дмитерко.) А це ж далеко верст, мабуТ..ь із п’ять. (Л.Костенко.) Виявля..ЄтЬ..ся,(вставне) ще можу я радіть,радіть, радіти! (М.Рильський.) Якби мій дід у плахту вбрався то ,мабуть,(вставне) бабою б назвався. (Л.Боровиковський.) В дідовій хаті і я нівроку ріс ,як дубок на людську мороку(порівняльний зворот). (А.Малишко.) Виявилось,(вставне) можна з меншими втратами дійти до мети. (М.Доленго.)