Перепишіть, виправляючи помилки. Олег й Галина, приїхав вчора,поклав в зошит, брат й сестра , тихий й ясний ,був в сім"ї, в квартирі, читали у оголошенні, Микола і ігор, аода у озері. помогите прошу срочно!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Олег та Галина, приїхав учора, поклав у зошит, брат і сестра, тихий та ясний, був у сім'ї, у квартирі, читали оголошення, Микола і Ігор, воду в озері.