Перепишите предложения, составьте к ним специальные вопросы и ответьте на них в письменной форме:

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 what are we looking for  we are looking forward heaving computers 2 what kind of problems has your computer it has health and safety problems 3 What let you do specific jobs it is application software 4 Who is used to restore disks and corrupted files it is a crashed disk rescuer 5 What has many built in functions it is spreadsheet