Перепишiть,пiдкреслiть усi члени речення. Вiтер з гаэм розмовляэ.Спiвали пiсню ми про Байду.Вiд пiснi добрiшають люди.Про молодicть складаю я пiснi.Побудуэмо свiт без обману i злостi.А шелест верб у пам ятi не тане. упр.120

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вітер(підмет) з гаєм (додаток) розмовляє(присудок).Співали(присудок) пісню(додаток) ми (підмет) про Байду(означення).Про молодість(означення) складаю(присудок) я(підмет) пісні(додаток).Побудуємо (присудок) світ(додаток) без обману і злості(означення).А шелест(підмет) верб(додаток) у пам"яті(обставина) не тане(присудок)