Перетворіть двоскладні речення на односкладні безособові. 1.Вітер зламав дерево. 2.У садку пахне матіола. 3.Град побив урожай. 4.Шторм пошкодив набережну. 5.Суховій висушив грунт. 6.Снігова лавина накрила гірськолижну трасу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вітром поломало дерево. У садку запахло матіолами. Урожай побило градом. Набережну пошкодило штормом. Грунт висушило суховійом. Гірськолижну трасу накрило сніговою лавиною.