Переведи на английский первое Вы хотели бы к нам приехать 2 когда твой день рождения 3 я хотела бы получить компьютер ко дню день рождения

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Would you like to come to us 2 when is your birthday 3 I would like to get a computer for the day birthday
Гость
Would you like to come to us? When's your birthday? I would like to have a computer for the day birthday.