Переведіть без перекладача на англійську мовуЯ вважаю що місто стане чистим, якщо кожна людина не буде смітити під чужими дворами, а викине це сміття в урну. І якщо кожна людина буде прибирати біля свого двору, то через деякий ...

Переведіть без перекладача на англійську мову Я вважаю що місто стане чистим, якщо кожна людина не буде смітити під чужими дворами, а викине це сміття в урну. І якщо кожна людина буде прибирати біля свого двору, то через деякий час місто стане чисте. Якщо ми не будемо смітити менше буде вірусів і хвороб.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I think what city will become clear , when all people don't stop to litter (смітити) in other people's yards, and throw the rabish to right place .And if everybody will clean up around his yard after a while the city will be clean. If we do not litter will be less viruses and diseases.