Переведите а английскому языку: пожаалуйстааааааМен ағылышн тілінде көбірек оқуым керекСізге дәрігерге көріну керекСізбе көбірек жаяу жүру керекСіз қоғамдық көлікпен жүрмесеніңізде болады

Переведите а английскому языку: пожаалуйстаааааа Мен ағылышн тілінде көбірек оқуым керек Сізге дәрігерге көріну керек Сізбе көбірек жаяу жүру керек Сіз қоғамдық көлікпен жүрмесеніңізде болады
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
i should  learn more English.  You should visit a doctor You should walk more все на этом мои знания казахского закончились. если хотите ответ, дайте перевод последнего предложения.