Переведите диалог Дәрігер Шөлдейсіз бе? Дене¬ңіз қызы ма ? Тіліңізді көрсетіңіз, жөтеліңіз. Жиі аурасызба? Еркін дем алыңыз, тұрыңыз. Басыңыз ауыра ма? Қалай ауырады? Лоқсисыз ба, терлейсіз бе? Қалай, қайда емелдіңіз? Науқас Ж...

Переведите диалог Дәрігер Шөлдейсіз бе? Дене¬ңіз қызы ма ? Тіліңізді көрсетіңіз, жөтеліңіз. Жиі аурасызба? Еркін дем алыңыз, тұрыңыз. Басыңыз ауыра ма? Қалай ауырады? Лоқсисыз ба, терлейсіз бе? Қалай, қайда емелдіңіз? Науқас Жұрегім ауырады. Жұрегім айниды, құстым. Тұмаураттым,жөтелдім, түшкірем. Мына жерім ауырады. Денсаулығым нашар. Аяқ-қолымның буындары ауырады. Тісім ауырады. Өкпем қабынған болу керек.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Врач:У вас сухость во рту?У вас жар? Покажите язык.Часто болеете?Встаньте,дышите глубже. Голова болит?Как болит? У вас тошнота.потливость? Где и как лечились? Больной: Сердце болит. у меня тошнота,рвота. У меня грипп,кашель. У меня здесь болит.Мне плохо.суставы,зубы болят.Кажется у меня воспаление лёгких.