Переведите!!! Ему 25 и он Украинец. Он живет в городе Киеве, Он работает юристом. У него короткие темные волосы. Он очень весёлый. Он любит путешествовать по горам. Ми иногда вместе ходим в горы. Мне нравится с ним дружить пото...

Переведите!!! Ему 25 и он Украинец. Он живет в городе Киеве, Он работает юристом. У него короткие темные волосы. Он очень весёлый. Он любит путешествовать по горам. Ми иногда вместе ходим в горы. Мне нравится с ним дружить потому что с ним весело.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
To him 25 and he is Ukrainian. He lives in the city of Kiev, He works as the lawyer.He has short dark hair. He is very cheerful.He likes to travel around mountains. Mi sometimes together we go to the mountains.I like to be on friendly terms with him because with him it is cheerful
Гость
He's 25 and he's Ukrainian. He lives in the city of Kiev, He works as a lawyer. He has short dark hair. He's very funny. He likes to travel in the mountains. Sometimes we go to the mountains together. I like to be friends with him, because he's funny.