Переведите на казахский язык пожалуйста Майкл Джордан родился 17 февраля 1963 года

Переведите на казахский язык пожалуйста Майкл Джордан родился 17 февраля 1963 годав Бруклине, где его отец обучался в училище компании General Electric.Джордан занимался многими видами спорта, но более всего любил бейсбол. Он мечтал в будущем стать профессиональным бейсбольным питчером. В этом виде спорта Майкл имел некоторые успехи на детском уровне — в 12 лет он со своей командой дошёл до финала чемпионата младшей лиги, позже стал чемпионом штата и был признан лучшим игроком чемпионата. Позже Майкл серьёзно увлёкся баскетболом, самой популярной игрой у местной чернокожей молодёжи. Хотя Джордан и не отличался высоким ростом и мощным телосложением, он тренировал прыжок, чтобы компенсировать недостаток роста. Постоянным партнёром Майкла по баскетболу был его старший брат Ларри, с которым они часто играли друг против друга на площадке за домом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Майкл Джордан әкесі көптеген спортпен айналысатын Бас Electric.Dzhordan мектебінде оқыған, бірақ ол жақсы көретін бейсболға ең алдымен Бруклинде 17 ақпан 1963 дүниеге келген. Ол кәсіби бейсбол құмыра болуға болашақта армандаған. осы спорт, Майкл Junior деңгейде біршама табысты болды - 12 жылдары ол және оның командасы чемпионатының Little Лигасының финалына жетті, ал кейінірек мемлекеттік чемпионы атанды және чемпионатының ең үздік ойыншы деп танылды. Кейінірек, Майкл шындап жергілікті қара жастардың, баскетбол ең танымал ойын әкетті. Иордания және биік және күшті денелі айырмашылығы жоқ болса да, ол өсу болмауына орнын толтыру үшін секіру жаттықтырды. Тұрақты серіктесі Майкл баскетбол олар жиі үйдің артында сотқа бір-біріне қарсы ойнаған кіммен оның ағасы, Ларри болды.