Переведите на казахский Я учусь в музыкальной гимназии номер 21. У нас три этажа. Имеется большой спорт зал и просторная библиотека. На каждом этаже стоят краны с чистой водой. На первом этаже стоят четыре фортепиано. Всем нрав...

Переведите на казахский Я учусь в музыкальной гимназии номер 21. У нас три этажа. Имеется большой спорт зал и просторная библиотека. На каждом этаже стоят краны с чистой водой. На первом этаже стоят четыре фортепиано. Всем нравится наша большая школа.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен үш қабаттан бар музыкалық мектеп-гимназиясының санының 21. студенті сенімдімін. үлкен жаттығу залы және кең кітапхана бар. Әр қабатта таза сумен крандар бар. Бірінші қабатта төрт фортепиано бар. Әр адам біздің үлкен мектепті жақсы көреді.