Переведите на русский сөйлесу дәрумен нөмір дәрігер отбасы қызметi бейнекамера тағамдар жеміс- жидек сыпайы сөйлесу көнілді ұкыпты жазу аударма ретте жина теремін

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сөйлесу - разговаривать дəрумен - витамин нөмір - номер дәрігер - врач отбасы - семья қызметі - работа (служба) бейне камера - видеокамера тағамдар - продукты жеміс -жидек - фрукты -овощи сыпайы сөйлесу - вежливо разговаривать көңілді - веселый ұқыпты - аккуратный