Переведите на русский язық Пожалуйстаа Адамның денесінде қарнынан өткен жаман ыдыс жоқ. Адам баласы бірнеше асап жеген тамақпен шектесе де болады. Егер қажет болса,қарнының үштен бірін тамаққа,үштен бірін суға және қалған үштен...

Переведите на русский язық Пожалуйстаа Адамның денесінде қарнынан өткен жаман ыдыс жоқ. Адам баласы бірнеше асап жеген тамақпен шектесе де болады. Егер қажет болса,қарнының үштен бірін тамаққа,үштен бірін суға және қалған үштен бірін дем алып тұруға ажыратасың. Шақтап жесең, санаңды ашар, Артық жесең, ұйқы басар. Ұлы адамдардың барлығы тамақты тарта ішетін болған. Саулығынды тілесең, артық ішіп-жеме.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Человеческое тело не плохо в баке живота. Вы можете также ограничивает человеческую съеденной пищи несколько Асафа. При необходимости, треть животу для еды, одна треть из воды, чтобы дышать, а оставшаяся одна треть от. Открой свой разум предложил поесть,Более есть, острог сна. Великие люди, которые пьют только о еде.